מגזין טכנולוגי בעולמות ה-ICT

תדיראן טלקום גאה להציג: אסופת מאמרים מקצועיים הסוקרים את כל האתגרים, הפתרונות, המגמות, הטכנולוגיות והשירותים החדשים בעולמות הטלקום וה-IT במגזין טכנולוגי אחד!

במגזין זה השתדלנו לסקור עבורכם את הטכנולוגיות, הפתרונות, המגמות והשירותים החדישים שתדיראן טלקום משווקת באמצעות מאמרים וכתבות, אשר נכתבו על ידי מיטב המומחים של תדיראן טלקום והחברות השותפות שלנו. מיקוד מיוחד ניתן לנושאים טכנולוגיים מרכזיים הנמצאים על שולחנם של מקבלי ההחלטות בארגונים. בינן הנושאים טכנולוגיה כמנוע עזקי, חווית לקוח מנקודת מבטו של הצרכן, השפעת טרנדים במקומות עבודה, אמצעי אבטחת מידע, טכנולוגיה לטובת הגדלת יכולות התחרות של הארגון ועוד.

השנה האחרונה בתדיראן טלקום הייתה עמוסת שדרוגים והתחדשות כחלק ממגמה גלובאלית. שדרוגים אלו, מקורם במהפכה בתחום הבנקאות הפיננסית, אחידות וזמינות מידע, תקשורת עסקית ורשתות החברתיות, התפתחות מואצת של טכנולוגיות חדשות והצורך בהטמעתן ואימוצן, מייצרים סביבות דינאמיות ושינויים תרבותיים המציבים אתגרים חדשים למנהלים ולמקבלי החלטות בארגונים.

שינויים אלו ואחרים הציפו צורך חזק לשינוי ורענון של יכולות הליבה של תדיראן לרבות הרחבה של סל פתרונות החברה לתחומים חדשים, לצורך הקניית פתרונות מתקדמים לצרכים עכשוויים ועתידים של לקוחותינו ולהתחדשות באופן בה החברה פועלת מול מגוון לקוחותיה, שותפותיה ועובדיה. הנהלת תדיראן טלקום מאמינה כי שינוי זה הכולל פורטפוליו מוצרים רחב ועדכני, יכולות ביצוע ואינטגרציה תוך שימת דגש על איכות ומצוינות, מוכוונות אישית, מיקוד קבוצתי ועבודת צוות פורה ומפרה, יאפשרו לחברה להמשיך להיות גוף מוביל בתחום התקשורת האחודה UC&C בישראל.

אנו מקווים כי תמצאו במגזין זה נושאים המעניינים אתכם. נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם בכל צורך וממשק (שיחה, מפגש, הדגמה וכו').

לקריאת המגזין - לחצו כאן

 

מגזין טכנולוגימגזין טכנולוגי