top of page

תוכנות אנטי-וירוס מומלצות ל-2019

כל שנה אזרחית משמעותה התחלות חדשות והזדמנויות חדשות לפיתוח ולצמיחה של העסק. בד בבד, שנה חדשה משמעותה גם התמודדות עם אתגרי אבטחה חדשים. ואכן, בכל שנה שחולפת גדלים הסיכונים למערכת המחשוב של העסק וגורמים עוינים משכללים את האמצעים המזיקים שברשותם. על כן, רגע לפני החופשה של חג הפסח, כדאי לעשות קצת סדר ולהתעדכן בתוכנות האנטי-וירוס המומלצות לשנת 2019.


Kaspersky Anti-Virus

אף על פי שבארץ היא פחות מוכרת, תוכנת Kaspersky נחשבת לאחת המוצלחות ביותר בעולם. תוכנה זו מספקת מערך הגנה מעולה הכולל את כל המרכיבים הנחוצים לשם אבטחת מערכות המחשוב של העסק.

התוכנה כוללת בין השאר את הפונקציות הבאות:

סריקות אוטומטיות של המערכת להגנה מפני וירוסים.טכנולוגיית בלוק לסינון של כתובות URL חשודות.זיהוי של איומים והסרתם.הגנה על מידע אישי.הגנה בעת ביצוע רכישות מקוונות.

לצד פונקציות הכרחיות אלו, לתוכנת Kaspersky יתרונות נוספים – היא קלה להתקנה והממשק שלה נוח לתפעול. התוכנה עשויה להתאים לעסקים גדולים או קטנים כאחד, אך יש לציין כי נכון להיום היא מתאימה רק עבור מערכת הפעלה Windows. מלבד זאת, כמו כל דבר טוב – היא אינה חינמית. עם זאת – במקרים רבים יש אפשרות להתנסות למשך חודש ללא תשלום.


Norton Anti Virus Basic

תוכנת Norton כבר ביססה את מעמדה כאחת המובילות בשוק, וגם בשנת 2019 היא ממשיכה להציע שירותי הגנה מצוינים. תוכנת האנטי-וירוס שלה יכולה להתאים גם עבור עסקים שיש להם מוקדי שירות או מרכזיה לעסק והם נדרשים להגן על מידע אישי.

המפרט של התוכנה כולל את המאפיינים הבאים:

טכנולוגיית בלוק גם בפני תוכנות זדוניות (נוזקה) חדשות.חסימה של כתובת URL חשודות ושל אתרים חשודים.סריקה על פי דרישה או על פי מועד שנקבע מראש.אנטי וירוס ואנטי ריגול.גיבוי של קבצים, שחזור וענן מאובטח.אנטי ספאם.

גם תוכנה זו תומכת במערכת הפעלה של Windows בלבד, אך היא בדרך כלל זולה יותר מקספרסקי. יתרונה המרכזי הוא שהיא אינה גוזלת ממשאבי העסק, וכך גם אינה פוגעת בשגרת העבודה, ואינה גורמת להאטה בפעילות של מערכות המחשוב.


ESET NOD32 Antivirus

התוכנות שתוארו לעיל מצוינות לשימוש אישי או לשימוש עסקי, אך האנטי-וירוס של ESET מותאם במיוחד לעסקים גדולים ולעסקים שיש להם מרכזיה לעסק או מוקדי שירות המחייבים אבטחה ברמה גבוהה.

המפרט הטכני של תוכנה זו כולל:

אנטי-פישינג: הגנה מפני גניבת זהות ומפני גניבת סיסמאות.סריקה מתקדמת של המחשב (UEFI).מגן כנגד תוכנות כופר.אנטי-רוגלות.חסימה של פרצות באבטחת האתר.

כפי שניתן להבין, תוכנת ESET, המותאמת לשימוש במערכת ההפעלה של Windows בלבד, מיועדת בעיקר לצרכים מורכבים יותר של עסקים. היא מסייעת למנוע נזק הנגרם בשל תוכנות ריגול, ומונעת גניבה של מידע סודי. יתרון נוסף הוא היכולת של התוכנה לפעול ברקע מבלי שהדבר יאט את עבודת השגרה. החיסרון המרכזי של ESET, הוא שגם כאן מדובר בתוכנה בתשלום.


Trend Micro Antivirus

לסיום נציג תוכנת אנטי-וירוס מומלצת נוספת, הנחשבת ידידותית מאוד למשתמש וכוללת אף היא כמה פונקציות מתקדמות. תוכנה זו זמינה בשלוש גרסאות שונות – סטנדרטית, מתקדמת וגרסת ענן, כך שניתן להתאים אותה בקלות יחסית לצרכים של העסק ולהיקף הפעילות שלו. Trend Micro כוללת את פונקציות ההגנה הסטנדרטיות, כמו גם מאפיינים נוספים שאת חלקם ניתן למצוא רק בגרסת הפרמיום.

בין השאר ניתן למצוא בה:

טכנלוגיית בלוק לתוכנות כופר.אנטי-ספאםסריקה אוטומטית

בשורה התחתונה, תוכנת Trend Micro היא פתרון אבטחה זול יחסית ונוח לשימוש. עם זאת, כדי ליהנות מאבטחה מקיפה יש צורך בגרסת הפרימיום, ובמקרים מסוימים תיתכן האטה במהירות פעולתן של מערכות השונות. בכל מקרה, גם אם בוחרים בתוכנה זו, וגם אם בוחרים בתוכנה אחרת, מומלץ לבדוק את האפשרות להתנסות ראשונית ללא תשלום.

16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page